طراحی سایت و مدیریت سایت

 

روش کار ما جهت طراحی سایت و مدیریت وب سایت شما به صورت تصویری در شکل زیر قابل مشاهده است.

طراحی و مدیریت وب سایت بدون انجام نیاز سنجی و تحلیل وضعیت کسب و کار شما کارایی ندارد. ما تمام تلاش خود را به کار میبریم تا شما حداکثر بازدهی را از سایت خود داشته باشید.

 

 

 

هفت سوال مهم در طراحی سایت و مدیریت سایت که نباید بدون پاسخ بمانند:

 

  • آیا میدانید که استفاده از سیستم های مدیریت محتوای استاندارد مانند وردپرس به دیده شدن و بروزرسانی شما چه کمک شایانی میکند؟
  • آیا میدانید استفاده از قالب های استاندارد و پر فروش که به صورت ماهانه اپدیت می شوند تا چه اندازه اهمیت دارد؟ و با این انتخاب شما از شرکت طراح سایت اولیه بی نیاز می شوید.
  • آیا دلیل اصلی خود مبنی بر طراحی سایت را مشخص کرده اید؟ آیا هدف ارائه کاتالوگ محصولات در فضای مجازی است؟ آیا هدف فروش محصولات است؟ آیا سایت جهت توسعه برند شما است؟
  • آیا استراتژی حضور در فضای مجازی تدوین شده است؟
  • آیا مخاطبان هدف مطالعه و روانشناسی شده اند؟
  • آیا میدانید که مخاطبان هدف شما در فضای مجازی، بیشتر کجا حضور دارند؟
  • آیا آماده پاسخگویی به نظرات مخاطبان سایت هستید؟ آیا استراتژی پاسخگویی به نظرات مختلف مخاطبان را تدوین کرده اید؟

با پاسخگویی به پرسشهای مطرح شده کمک شایانی به خود کرده و سایت خود را بسیار کاربردی و کارا خواهید کرد.

 

ما چه کمکی در طراحی وب سایت به شما میکنیم؟

 

در صورت سفارش طراحی سایت به گروه آریا مدیا، موارد ذکر شده در بالا را حتما رعایت کرده و در صورت انتخاب شما اقدام به تولید محتوای جذاب برای وب سایت شما می کنیم.

وب سایت قدم اول شما برای حضور در فضای مجازی است. قدم بعدی اقدام برای دیده شدن و جلب توجه مخاطب به سایت شما است. حتما به واژه سئو کردن برخورده و آشنا هستید.

متاسفانه در حال حاضر برخی از شرکت ها و برخی از اشخاص به روشهای خاکستری و سیاه اقدام به سئوی سایت شما کرده و شما را در مدت کوتاهی به صفحه اول گوگل می آورند. در این حالت دو اتفاق بسیار محتمل است:

احتمال یک: گوگل تشخیص داده و شما را از گردونه رقابت حذف می کند. در این صورت تا ماه ها از صفحات جستجوی گوگل حذف می شوید.

احتمال دوم: به محض قطع همکاری با شخص یا شرکت سئو کار، در عرض یک ماه به صفحات سه و چهار و شاید هم بیشتر منتقل شوید. به دلیل اینکه به روشهای خاکستری و بک لینک صرف رتبه شما ارتقا یافته بوده و حال که قرارداد به پایان رسیده، لینک های شما هم حذف شده و ارزش سایت شما هم افت می کند.

ما با استفاده از تخصص و توان مجموعه خود، مطابق الگوریتم های کلاه سفید گوگل رتبه سایت شما را به صورت کاملا ارگانیک در گذر زمان بالا می بریم. در این صورت رتبه سایت شما واقعی بوده و کسی نمیتواند آنرا از شما بگیرد. در هر زمان که تصمیم به قطع همکاری با ما را بگیرید نیز مشگلی پیش نمی آید. نه اینکه ما خوبیم و اذیت نمیکنیم یا هر چیز مشابه، شما ارزش واقعی خود را دارید و کسی نمیتواند انرا از شما بگیرد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا گرفتن پیشنهاد جهت طراحی سایت با ما تماس بگیرید.