شبکه های اجتماعی

مقایسه شبکه های اجتماعی

تنوع شبکه های اجتماعی و شیوه های گوناگون به اشتراک گذاری مطالب در این شبکه ها باعث نتایج متفاوتی در تبلیغات می شود که ما بطور مختصر آنها را با هم مقایسه می کنیم:

Facebook
استفاده از فیسبوک برای به اشتراک گذاری ویدیوها، تصاویر و مطالب و همچنین تبلیغ رویدادهای تجاری در کسب و کار، بسیار موفق عمل می کند.

YouTube
دومین موتور جست و جوی قوی که در واقع در مالکیت گوگل می باشد و به همین علت ویدیوهای این شبکه جزء اولین ویدیوهایی هستند که در نتیجه جست و جو در گوگل نمایان می شوند. همچنین نحوه اشتراک گذاری مطلب در این شبکه اجتماعی به صورت ویدیو می باشد که طبق تحقیقات ویدیوها بیشترین بازدهی برای تبلیغات و بیشترین تاثیر گذاری را بر مخاطب دارند.

Twitter
یکی از شبکه های اجتماعی محبوب در میان کاربران که به منظور استفاده شخصی و تبلیغات برای کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برای به اشتراک گذاری متن ها، نظرات و جریان های روزانه نیز مورد استفاده قرار می گیرد و از جمله شبکه های اجتماعی پربازده در تبلیغات است.

Instagram
از قدرتمند ترین و محبوب ترین شبکه های اجتماعی در میان کاربران مجازی با نزدیک به ۴۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان می باشد. تنوع امکان به اشتراک گذاری مطالب در این شبکه به صورت ویدیو، تصویر و مطلب و همچنین امکان فیلتر کردن جست و جو با استفاده از هشتگ # باعث تسهیل در استفاده و همچنین حداکثر بازدهی در تبلیغات کسب و کار و فعالیت های تجاری می شود.

Pinterest
این شبکه از نظر ساختار بسیار نزدیک به اینستاگرام می باشد همچنین امکان پین کردن پست های به اشتراک گذاشته شده امکانی مشابه استفاده از هشتگ در اینستاگرام را برای کاربران فراهم می کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *